Na co macie ochotę? Co chcielibyście zrobić? Wyboru dokonajcie poniżej a my znajdziemy Wam miejsce warte poznania!

Idziemy coś zjeść?

Szukając miejsca, które odpowiednio Was ugości, zaznaczcie w polach wyboru interesujące Was opcje. Możemy zaproponować Wam wyjście na rodzinny obiad, wypad ze znajomymi na pizzę, małą kawę i ciacho w dobrej atmosferze, lody i spacer, wszystko co sobie zamarzycie. Głodni i gotowi? Zaczynamy!

Zrzućmy trochę kalorii!!!

Miłośników aktywnego spędzania czasu zaprosić możemy do ruchu w salach klubowych lub na świeżym powietrzu. Do Was należy wybór ulubionej metody spędzania wolnego czasu, a do nas udzielenie Wam podpowiedzi, gdzie iść, żeby poczuć się dobrze. Jeśli gotowi jesteście dać z siebie siódme poty klikajcie!

Zrelaksujmy się!

Każdy potrzebuje wytchnienia i odpoczynku. Nie można jednak relaksować się z głową pełną myśli czy wybrane miejsce będzie odpowiednie i czy ma to sens. My wiemy, że ma i znamy miejsca, które chętnie polecimy. Do Was należy tylko wybranie ulubionej formy pełnego odpoczynku. Rodzina uszykowana? Szukamy!

Fryzjer a potem kosmetyczka?

Czas coś ze sobą zrobić. Wiemy, że czasem trudno jest wyjść z domu, ale my znamy miejsca, które zapewnią komfort i gdzie obsłużą Was z największą starannością. Nie myślcie już gdzie iść i czy to miejsce się nada, myślcie lepiej o tym z jakich usług skorzystać i szukajcie razem z nami! Już? No to lecimy!Wzywa Was natura?

Jeśli tęsknicie za odpoczynkiem na łonie natury, chętnie wybralibyście się do lasu lub parku, pogoda jest świetna a aparat ma naładowane baterie, to niech Was nie powstrzymują myśli o tym czy... . Znamy miejsca, które są przyjazne i sprawdzone, gdzie dacie radę różnym wypadkom. My pomyślimy za Was gdzie, a wy tylko wybierajcie!

Może trochę się pouczyć?

Może nie będziecie chcieli w to uwierzyć, ale są miejsca gdzie można iść na kurs a podopieczny będzie w tym czasie bezpieczny. Dużo się zmieniło w ostatnim czasie i jest oferta dla osób, które normalnie nie mogłyby chodzić na zajęcia. My je znamy, a czy Wy wiecie już czego chcecie się nauczyć

Pegaz na Was czeka!

Kiedy ostatnio byliście w muzeum lub galerii? Kiedy poszliście na dobry film albo spektakl? Dlaczego nie wybrać się rodzinnie? Znamy miejsca, które chętnie Was zaproszą i podładują kulturalnie. Film, teatr, wystawa są w zasięgu kilku kliknięć. Nie czekajmy, szukajmy!

Dokąd wyjść w mojej sytuacji?

Każdy z nas ma unikalne potrzeby i określone możliwości. Czasem wydaje się, że dla nas świat nic już nie ma do zaoferowania. Błąd! Jest dużo miejsc dobrych do tego by spędzić tam czas wspólnie. Jeśli nie wiesz z czego skorzystać zaznacz jakie masz potrzeby i możliwości a my coś dla Was znajdziemy!